Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz _drk #151074 üzenetére

    Hát engem en bloc zavart, hogy mennyit pofázik főleg Atreus az egész játékban, nem volt egy kussban lévő pillanata a 20 óra alatt. :D A sztori után viszont végre lett egy kis csönd, csak a scriptelt részeknél ment a duma és jórészt érdekes is volt, az pl. nagyon tetszett, hogy az első rész Mimir meséi után itt inkább beszélgetések zajlottak a szánkón meg csónakban. Sokszor azon vettem észre magam mindkét játékban, hogy ott vagyunk már a célnál, de nem lépek partra, inkább megvártam, míg végigmondják a történeteket, abszolút nem volt ingerem arra, hogy elnyomkodjak bármit.
    Azt én is furcsálltam néhol hogy adaptálták a mitológiát, de el tudom fogadni jórészt (mondjuk Tyr meg Fenrir között lehetett volna interakció, még ha kézleharapás nem is). Mondjuk szerintem jobb lett volna egy trilógia kicsit jobban elosztva az isteneket, mert így érdekes, hogy Baldur kapott egy egész játékot, míg Odin, Thor, Heimdall és Tyr beszorultak a második részbe, pedig legalább annyira fontosak lennének, más fontosabb istenek meg nem is szerepelnek (Hönir és Lodurr, Skadi, Forseti, Bragi, Njörd, jórészük említve sincs).

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák