Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz fausto #106867 üzenetére

    Én nem azt mondom , hogy rossz játék , sőt minden téren egy remek alkotás technikai oldalról.
    Imádtam a GTA sorozatot , vártam minden új részét , de számomra ez a rész , ami már "unalomba" fulladt , kiégett , mint egy rossz párkapcsolat.

    Ott a VC , SA része mindkettőnek remek hangulata van , árad belőle az adott korszak legjava , de ebben az ötödik részben nem érzek semmit. Szorgos iparos munka , kiváló recept alapján készült játék , nem több.
    Egyik karakter iránt se éreztem semmit , az se érdekelt volna ha félúton az egyik otthagyja a fogát valahol , egyedül Trevorba volt élet , ő aki kicsit színezte ezt a palettát , talán Ő nevezhető a GTAV Jokerének :D.
    A küldetések közt volt néhány ami tetszett , de az egészet nézve ez elenyésző , hiába lehetett a 3 ember közt váltani , sokat nem adott a játékhoz. (Mondjuk egy offline coop módba érdekes lett volna )
    Mindezeket egy 10 éves játékról mondom , ezt nem felejtem el. Viszont az az érdekes , hogy még mindig megállja a helyét ha így vesszük.
    Erre kevesen képesek ennyi idő után.

    Majd a GTA 6... ;]

Új hozzászólás Aktív témák