Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Bencus88 #87267 üzenetére

    Anno a barátnőmnek - aki már a feleségem - volt PCje. Addig nem is érdekelt a PCn a játék.Igaz, egy-két havernál szemrevételeztem a Half Life, Diablo meg pár stratégiai játékot, de nem igazán fogott meg, hiszen nekem ott voltak a konzoljaim. Na de aztán úgy hozta a sors, hogy az asszony gépére felkerült a Diablo 2....onnan nem volt megállás.Ez a játék vonzott be a PCs játékiparba és szerettette meg velem a hack n slash műfajt, no meg az egér+billentyűzet kombót (ami mára visszatért a kontrollerre). Ezmiatt maradt ki fullban a PS3.Rengeteg emlék fűz hozzá, úgy mint a harmadik részéhez is. A második felvonás mai szemmel már nagyon hardcorenak számít, föleg a Diablo 3 után, de valamiért annyira bevonz még mindig....mész, irtod az ellent, várod a lootot. Ok, műfajon belül nem csak a Diablo létezik....de a Diablo nálam a hack n slash alfája és omegája.
    Halkan jegyzem meg... nem is akartam megvenni a felújított részt. Tudatalatt sejtettem hogy újra ráakadok a horogra...most már nincs menekvés. :D Na jó, a Forza Horizon 5 majd kibillent mellőle. :K

Új hozzászólás Aktív témák