Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Wesder #70019 üzenetére

    Nekem az elozo reszbol az maradt meg, mintha kb mint valami jofajta, oszinte akciofilmet neztem volna (uj Dredd, Hardcore Henry, stb). Nem ezen fogsz annyit agyalni, hogy almatlanul forgolodj napokig az agyban, de kis agyatlan kikapcsolodasra, lovoldozesre, rohogesre a kis bugyuta, de megfeleloen elhelyezett humoron tokeletes. Sot, kiemelkedo.
    Amikor elkezdtem jatszani a ps4-es verzioval, nem is ertettem, hogy mi a franc az, amiert ennyien szeretik ezt a jatekot, nem lattam benne kb semmi extrat, aztan valahogy azt vettem eszre, hogy nem tudom abbahagyni. Fingom nincs, mikor tortent ez a valtas, de vegul par nap (jo, 1-2 het) alatt kiporgettem, ami nalam hihetetlen gyorsnak szamit, mert egyreszt keves idom van jatszani, masreszt eleg bena is vagyok. :D
    Szerintem mindenkeppen erdemes kiprobalni, bar oszinten szolva szemely szerint day1 teljes arat nem hiszem, hogy fizetnek erte.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák