Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz alratar #146457 üzenetére

    A 40-50 óra még nálam belefér, azért az mégsem 80-100 óra, csak akkor pörögjön. Legutóbb a Horizon Zero Dawn-t fejeztem be (már egyszer abbahagytam előtte), de tökre megérte, csak ott is akkor kezdtem élvezni, mikor már tele volt a puttony craft alapanyaggal, csak a fő sztorira koncentráltam (abból viszont minden fellelt hanganyagot és leírást elolvastam) és mindenhova fast travelt használtam. Az jött ki nagyjából 50 órára így.

    A Red Dead Redemption 2-t viszont képtelen vagyok folytatni, pedig nagyon érdekelne a sztori. Annyira utálom, hogy a játékidő 60%-át baromságok viszik el, mert mindig lovagolni kell valahova, ahova egymillió év odaérni, de nem tudod csak úgy otthagyni cinematic módban amíg görgetsz egy kis Instagramot, mert sztori párbeszédek zajlanak ilyenkor. Meg a tábor fejlesztés, tábor menedzsment is untat. Azt érzem a játékidő 60%-át mesterségesen duzzasztják fel. Pedig az akciórészek rohadt jók, az átvezető videók (nem a pofázós lovaglás, hanem a rendes videók) mesések és a sztori is érdekes, de amikor 10 perc odalovagolni, 5 perc a tűzharc és 10 perc visszalovagolni és levezetésként még vidd el a kölyköt pecázni, mert unatkozik, akkor hamar elmegy a kedvem tőle.

Új hozzászólás Aktív témák