Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz _Balee_ #108328 üzenetére

    Kapott még egy esélyt, nekimentem egy tök más karakterrel, tök más fejlesztéssel, mert a greatblade teljesen használhatatlan, és az ezzel kapcsolatos fejlesztések is, de a többi gyagyaság sajnos megmarad, és ettől még nem kerül belőle, hogy a mapok hiányát ezzel a nyomorúságos magehunttal próbálták leplezni. Az nem lenne baj, hogy nehéz, de néha iránytani sem lehet. Bemész a bosshoz, és nem tudsz megmozdulni, nem tudsz healelni, nem tudsz csinálni semmit, mert 100%-ról halálig staggerelve vagy. Ez meg nem nehézség, ez szimplán idiotizmus. Mindegy, ez a játék sajnos nem jó, de ha már megvettem igyekszem legalább egyszer végivinni, szerintem abból sem lesz semmi, mert egy idő után fullba tolja a kreténésgeket a játék, arra meg már írni sem nagyon lehet semmit, hogy az 60-as szintű karakterrel, 10 óra felett KETTŐ pályát bírt letenni a játék :( Én nem tudom mi történt ezekkel az elmúlt 6 évben az első rész óta, vagy mit akartak ezzel az egésszel, de ennyire félre is ritkán mennek dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák