Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz oriic #78985 üzenetére

    És? Annak is előnye van aki régebb óta játszik, akkor az csal?
    Szerintem nem nekünk kell eldönteni hogy mi csalás és mi nem.

    Ha engedik akkor nem csalás...pont.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • A`rpi

    addikt

    válasz oriic #78985 üzenetére

    kontrollert emulálja le az összes szerkezet.

    Tévedés, a hivatalos licencel rendelkező perifériáknak nem kell semmit emulálniuk, mivel támogatja őket a Sony.

    Az megint csak nem szorul magyarázatra miért nem támogatott az átlagos egér és billentyűzet. Azért kell megvenni a "drága" hivatalos plecsnivel rendelkező perifériát, hogy a Sonynak is jó legyen.

    Különben nem tudom mit kell ezen ennyit tökölni. Jó lenne egy fizetős alkalmazás, amit ha megvesz az ember fia natívan támogatná a mezei perifériát a konzol... Jutna is maradna is. 50-60 dollárt én hajlandó lennék érte fizetni.

    A PC-s érzetet pedig sohasem fogja megközelíteni a konzol, már csak relatív alacsony FPS miatt sem...

    Amúgy nem értem miért próbálgatod ezeket az eszközöket ha téged nem érdekel? :) De ha már kipróbáltad akkor te is jól tudod, attól hogy ilyen eszközzel játszol nem garantált az első hely a líderbordon'. Innentől fogva nem értem miért állítod azt hogy ez csalás?

    (#78991) Sirandrish
    Az Xim és a Chronusmax pont a nem hivatalosak közül való hiszen becsapja a konzolt mivel kell hozzá egy működő gyári kontroller, anélkül nem, vagy csak korlátozottan működik a fentebb említett kettő eszköz.

    Ezzel szemben mondjuk a Hori megoldása, vagy bizonyos Logi termékek hivatalosan is támogatottak, így ezekhez további eszköz már nem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák