Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    válasz Madwe #43305 üzenetére

    Akadnia nem kell, az túlmelegedés, de pörögnie muszáj valamennyire, alapjárati hangja mégse lehet terhelés alatt. :))
    Nagyjából a Killzone hangszintjét hozza a Infamous is. Más játékoknál hangtalan kb, fifa, driveclub (ebben néha pörög, de ritka).

    Az, hogy itt valaki rávágja, hogy hangos, az övé meg halk teljesen szubjektív. Lehet neki 4 méterre van a szoba másik végében, neked meg a fejed mellett a gép, vagy valaki félig süket is lehet...
    Nekem például kicsit hangos a gép, legalábbis csendes szobában lenémított tv mellett, de gyanítom senki nem játszik így. Viszont nekem az óramutató kattogása is hangos, ezért nem is tartok, még karórát se a hálószobában...

    Ha hasonlítani kell a zajt, akkor megfog mindenki egy telefont, rá a zajszintmérőt (ugyanazt lehetőleg, mivel ezek nem pontosak), de hasonlítani épp elég.
    First light az első 5 perc után amúgy felpörgeti a gépet. Aztán utána ingadozik, le és vissza minimálisan.

    Nálam ezzel a béna androidos Soundmeter-el (a szoba síri csendben 20 Db...)

    Gép tetejére rakva a telefon 38 Db
    1 méterre 28 Db
    közvetlen a hátuljához, ahol jön ki a levegő 50-58 Db körül.
    Fél óra után is hasonló az érték +1-2 eltérés.
    Alapzaj menüben: 28-30 Db közvetlen mögötte, ez távolabbról hangtalannak tűnik szinte.

    Az, hogy írom az üzenetet leütéseknél, szintén 36-8 Db-nek jelzi, a gép melllett elhelyezve, pedig halk noti billentyűn írok.

    Gép teje pedig kizárólag jobb oldalt, annak is a közepénél langyos/meleg, de semmiképp sem forró. Notis tapasztalataimból tippelve kb. 30-38 fok lehet a burkolati hő maximum ezen a részen.

    Nem tudom ez milyennek számít, talán, ha leméritek páran kiderül, de néztem Loud videókat, és azoknak olyan hangos volt a gép 3 méterről, mint nekem közvetlen mögötte.
    Ettől függetlenül venni fogok alá egy coolermaster u2-t, ártani nem árt a jövőben. Akinek hibás ott általában a paszta miatt volt a gond.

    Úgyhogy hajrá, mérjen olyan is, aki szerint halk, és aki szerint hangos, meg az is, akinek tökmindegy. ;]
    ---
    CUH-1116A

    [ Szerkesztve ]

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Madwe #43305 üzenetére

    Kb. 1 hónapja használom, a GTA V-öt végigtoltam vele és semmi baja nem volt. Arra tudok gondolni, hogy ugye a GTA lemezről ment, a First Light meg winyóról, hogy esetleg azzal lehet probléma. :F Bár a Dying Light is winyóról ment (nem játszottam vele sokat) és annál nem tapasztaltam ilyesmit.

Új hozzászólás Aktív témák