Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz hyggelig #231589 üzenetére

    Ha nem nyűglődés, vergődés miatt csúszik aCP2077, hanem valós érdemi fejlesztés, hibajavítás, optimalizálás történik, akkor nem hogy gáz, inkább csak támogatni tudom. Nincs elég infónk, de az a kevés, amit a alkotóról tudok, inkább a második opció felé mutat.

    Erről ugrott be, hogy a Cyberpunk került a legközelebb ahhoz, hogy reális alternatívaként felmerüljön az előrendelés nálam. De számos megjegyzés azt tanúsítja, hogy az a tendencia, ami régebben felsejlett, csak romlott. A Dreamcast, Xbox Classic idejében alig találtam bug-ot (mondjuk az néhány többnyire úgy is maradt), aztán az X360-nal elkezdtek rendszeresen jönni a title update-ek... Nem PC-s patch szinten, de ezek szerint lassan ott tartunk. Így SZÁMOMRA még kevésbé igaz az, hogy az elég izmos teljes áron előrendelés/Day1 vásárlás bármilyen módon megérje. Nagyon nem az akciós megromló sör, a száradó kenyér a jó példa a későbbi játékvásárlásra, hanem egy kiérlelt, javított, optimalizált termék beszerzése (félkész és/vagy hibás termék elkerülése) akár jóval kedvezőbb áron. Elég nagy esély van rá, hogy nem friss, korai élvezetet vásárol valaki, hanem ezek szerint akár elhúzódó bosszúságot, amit elég nehezen tolerálnék 20e+Ft-ért. Mondjuk ez lehet, hogy egyéni, és valaki jobban bírja, ha beakad a karaktere, nem lehet megcsinálni a küldetést, stb., én nagyon nem bírom.

    Ezt a hozzáállást csak segíti, hogy nekem is masszív backlog-om van, még x360-on is, mint neked. Azt sem tudom, hova nyúljak. Még a Witcher2 is megfontolandó?! :U Rengeteg előzmény, vagy szimplán csak nagyon jó játék vár még pótlásra töredéknyi áron. Említetted a Mass Effect-et: tegnap befejeztem az összes DLC-s változatot, 47 óra tömény élmény. Az első is jó volt, elkezdte az egészet, de a 2. ugrott egy szintet. Ami jó, az jó is marad, hajrá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák