Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz .LnB #188782 üzenetére

    Neked valami hivatásod, hogy mindenhol az Anthemet szidod? A Sony erőből és rengeteg rengeteg pénzből hozza ki az ex címeket egy kaptafára, ők a játékipar marvele. És őket tartod jó fejlesztőknek? Az is komoly. Anthemben lehet élvezni a repülést és a lövöldözést, egy Last of usban mit élvezel a sztorin kívül? Elmondom, semmit. Interaktív film, pont mint a GOW. Egyedül a Pókember hozott valóban "videojátékot"

    [ Szerkesztve ]

  • Droughert

    tag

    válasz .LnB #188782 üzenetére

    "ne legyen day1 patch.." Ne legyél már álszent, a day1 patch-et felhozni az Anthem hibájaként? A God of War / Uncharted 4 is kapott egy párgigás day one patchet pedig azt is több évig készítették ráadásul csak egy platformra. Ez ma már csak így megy, még a legjobbaknál is előfordul az ilyen.
    "ne legyen content update" - Ebben van/lesz, jó hír, hogy ezt nem is titkolták, tehét ha ezt nem szereted, akkor könnyű helyzetben vagy, mert messzire kell kerülnöd a játékot.
    "ne legyenek beleerőltetett grindelésre kényszerítő "sztori küldetések"" Ezt adom, meg tudom mire gondolsz, bár
    utánaolvasva ez sem nagy dolog, csak tudni kell, hogy mit mivel érdemes megcsinálniígy hamar megvan az a pár grindelem.
    Bár azt is hozzátenném, hogy egy lootershooter-től annyira nem idegen a grindelés, hasonló volt a Destiny 2-ben is a story egy pontján, ott annyira nem verte ki a biztit az embereknél mint itt.
    "ne legyen egy open world játékban több töltőképernyő, mint gameplay" teljesen jogos, ebbe nem lehet belekötni, de pont emiatt említettem azt a day1 patchet, mert abban javítottak ezen is. Hogy mennyire az majd kiderül, jó esetben holnap már lehet fikázni, hogy lófaszt javítottak rajta.

    "ne írjál csak azért védelmi beszédet, mert 13k-t adtál a játékért" ezzel az ultimate érvvel meg nem tudok mit kezdeni. Ennél ezért értelmesebbnek gondoltalak. Most ülj le mégegyszer, olvasd át amit írtam. Az egész lényege csupán annyi lenne, hogy holnap jelenik meg és sok hiba javítva lesz remélhetőleg. Nem szoktam védeni a játékokat, meg igazából folyton szarozni sem azt ami nem tetszik vagy nem jön be azon túllépek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák