Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz ProEvoFan #169732 üzenetére

    >A kormány vs kontroller sem éppen etikus, de ezt kb mindenki leszarja.

    Számtalanszor kibeszéltük már. A kormány vs kontroller totál etikus, semmi baj nics vele. A készítők mindkettőre tesztelik, felkészítik, igyekeznek mindkettőre megcsinálni. A tesztek mindkettőre tesztlik, megírják ha valamelyik nem jó, a stúdió vagy peccseli vagy nem, te meg eldöntheted, hogy melyikkel nyomod. Teljesen valid, nyílt, explicit módon történik minden. Soha ilyenből balhé nem volt, és nem is lesz. Ezt ne keverjük már ide, mert mocskosul semmi köze a két témának egymáshoz.
    A horinál az etikusság már kérdőjeles, a játékokat nem készítik, és nem tesztelik rá, de végülis igen, ott is dönthetsz úgy, hogy megveszed. A konzol és a gyártó felé tiszta maradsz. A játékos társaid felé már kevésbé, de ez már "csak" etikai kérdés. Ami ezen kívül esik, az meg egy harmadik kör, tiltott(nem licenszelt, ellenőrizetlen, senki által nem kontrollált működésű) hardverekkel, az meg a csalás kategória. Nem jó ezeket egymásba keverni, mert sehova nem vezet, meg féligazságok születnek.

  • Droughert

    tag

    válasz ProEvoFan #169732 üzenetére

    Hori-nál egy dolgot kell azonnal cserélni, az az egér. Nekem volt anno, a hozzáadott egérrel is be lehet állítani használható szintre, de egy jobb egérrel fényévekkel jobb élmény lesz.

    Más: ma felkentem a Thermal Grizly Condoctonautot a PS4-re. Ez a cucc valami brutális, a Kryo is nagyon bejött, sokat dobott az alap pasztához viszonyítva, de ez még arra is rádob egy nagy lapáttal. Két napja kezdtem el a NIOH-t, nem volt tudbina efektus, de hallani lehetett, hogy magasabb fordulaton megy a venti, na ez most szépen lehalkult. Ma újra töltöttem a Destiny2-őt, annál is volt hangja, főleg ha meleg volt a lakásban, este rápróbálok arra is, hogy mit hallani, de eddig úgy néz ki, hogy nagyon megérte. Kb 3000ft egy 1g-os kiszerelés, akinek gondja van a hangos PS4-el, az nyugodtan tegyen egy próbát, mintha új gépet kaptam volna.

    Youtubon sok video van fent, hogy hogyan kellene felvinni a cuccot, azok alapján gyerekjáték megcsinálni.
    Nem vagyok profi, de ne ez alapján csináljátok...

Új hozzászólás Aktív témák