Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagan

    aktív tag

    válasz faham #16833 üzenetére

    én is 1 hete csereltem le az Xboxot ps4re. (amit még nem sikerült eladnom)
    nem mondok többet, csak annyit hogy vedd meg! :)
    War thunder plus szolgaltatassal ingyenesen letoltheto teljes jatek, ami egesz jo repulos.
    ingyenes meg a Killzone multiplayer resze, de mar nem sokaig.

    Codban nem igen talaltam magyarokat, akik SD-vel jatszananak. Most rendeltem meg a Battlefieldet, na azt mar több ismerosom tolja :)

    [ Szerkesztve ]

  • Madwe

    nagyúr

    válasz faham #16833 üzenetére

    Controllert hamar megszokod hogy szimetrikusak a karok, de elején fura lesz, de kis idő s megszokod :) összeszerelése hibátlan, fogása hibátlan, egyeseknél hamar kopik a bőr rajta de garanciális ha olyat fognál ki. Akkuja csak 8 óra, de ha nem szoktál epic 8+ órás szessönöket egybe nyomni akkor mindegy, nem :D?

    PS+ ad ingyen játékokat, szerintem a legtöbb jópofa indie cím s érdemes tolni, a nagy aaa címekre még várni kell de jön olyan is majd ps4re is! A network hetente 1x pár órára lehal karbantartás miatt, ha épp akkor játszanál idegesítő hogy csak single címekkel tudsz játszani, de azért túlélthető, viszont live esetében ilyen nincs asszem... Valamint néha túlterhelt volt a hálózat s akkor sem ment, de ez inkább launchkor novemberben valamint karácsonykor volt probléma, amikor hirtelen nagyon sokan fogták a szerverek sávszéljét...

    Sok ingyenes free2play játék van, a legtöbb szerintem egy percet nem ér az ember életéből, de a war thunder adja!

    Exklúzívból még nincs sok de jönnek rendesen s sony ált. ebben erősebb, legalábbis mennyiségben biztos a konzol élete folyamán, ebben a generációban is ezt várnám... Minőségre sincs panasz szerintem, de ez szubjektív...

    Multi címek szebbek jobbak erre, uh ez is egy +.

    Kamera kinekthez képest egy vicc, attól ne várj sokat, leginkább semmit se :D Ha ez szempont akkor nagyot csalódsz, inkább x a jobb választás ez esetben...

    Storeba érdemes usa profilt csinálni mert sokkal olcsóbb, amazon.com-ról lehet rá pénzt tenni feltöltőkártyával, ha nem maestrod van. Ha az van írj privit azzal is megoldható csak kicsit trükközni kell...
    E mellett érdemes egy magyar profilt is tartani, mert lehet - de nem biztos - hogy a dlc-k régiózárasak, ergo a magyar korongos címekhez csak eu storeból tudsz vásárolni, usaból nem, valamint usaban nincs fent a war thunder :D

    Hirtelen ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák