Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tatyla

    őstag

    válasz ndave92 #16312 üzenetére

    nekem több mint 300 órám van benne,soha nem káromkodtam annyit mint itt...

    PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

  • mstills

    tag

    válasz ndave92 #16312 üzenetére

    Hasonlóan vagyok vele. Bar én 150 óra körül járok, és az esetek többségében szerencsére nincs semmi gond. néha viszont nagyon fel tud idegesíteni.

    @Tomix24: Ha magas a ping, lépj ki, és keress másik hostra. 10 ből 6 smooth..
    A hitbox is jobb lesz..

    Engem nagyon ritkán dob be laggos lobbyba. ez elhanyagolható.
    viszont figyeld meg, hogy már rég fal mögött vagy (fél méterrel) amikor beadja a másiknak a lövést. De elég, ha elkezdesz valakit tunkolni, majd ha érzed, hogy elég, gyorsan elrántod a kontrollert. már rég más irányba nézel, amikor meghalt. nem vészes egyaltalán, de ettől még jelen van a probléma.

    A spawn rendszer. Ha véletlenűl az ellen mellé tesz, hát max lelövöd. 1 másodpercre védett az újjonan berakott ember kb. De ze már két része így van
    Nem lövöd le, mert valószínűleg ahogy meglát ő lő le téged. Persze az említett eset is előfordul, amikor berak valaki háta mögé.
    De sokszor 4-5x egymás után mozdulni nem lehet. egyszerűen kirak a tér közepére, ahonnan nem kell 1mp sem, több irányból jönnek.

    "Semmi fedezék? Akkor talán legyen egy olyan embered, akinek rakétavetőt berakod+perknek a nem láthatóságot+géppityut. Én nálam nem marad a levegőben heli..."
    Legyen olyan emberem? Publicon, egy ilyen szintű arcade játéknál szerinted ki taktikol? én biztosan nem, mindig egyedül játszok.

    "Pajzs.. Lödd a lábát+gránát."
    Nem azt mondtam, hogy lelőhetetlen. késeltem már többször maniac-et is. viszont aránytalanul nehéz az előző codokkal szemben.

    A játék jó,csak neked kell felfejlődni szerintem ;)
    Első konzolom, elképzelhető. Mondjuk az utóbbi időben nagyon jön fel a KD rate-em, egyre többször nyerek ha FFA-zok és vesztett meccsnél is mindig pluszban vagyok. de a hibák ugyan úgy fentálltak, amikor 0,5-ért küzdöttem az elején.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák