Új hozzászólás Aktív témák

  • vik1382

    csendes tag

    Üdv mindenkinek. Segítséget szeretnék kérni. egy hete vettem Ps 4 konzolt és a DiRT rally. Karier módban játszotam pár napot majd mentem multyba kb. 1 óra játék és jött is a CE 34878-0 hiba kód nem tudtam mindent róla elolvastam sok forumot és hozzászólást. Majd elkezdtem Inicializálni a gépet minden lejőtt róla újra elkeztem név , ps live stb... a gép leszedte 3.50 frisítést a játék pedig 1.01 frisitést. mentésem volt a felhőben letőltötem folytatam a játékot. 3 óra és újra jőtt a hiba kód. vissza vittem a gépet és a játékot a boltban ki is cserélték a játékot minden probléma nélkül és azt mondták valoszinű a játék okoza. kb 1 óra és újra jött a probléma. kicseréltetem a konzolt az is ment simán mert egy hetes volt. végig csináltam mindent telepítés stb. Játék indit 1 óra és újra hiba kód.
    Tehát: 8 nap alatt 2 db konzol és 2 Db Dirt rally és semmi változás hiba kód téren.
    és csak multyba van ez a probléma. karier sima úgy nincs hiba kód.
    Ha valaki szenvedet már ilyen CE 34878-0 kód miat és valahogy sikerült megjavítani az ossza meg velem hogy is csinálta.

    Köszönőm szépen előre is.

Új hozzászólás Aktív témák