Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Angry Rabbit #60495 üzenetére

    Sziasztok! :)

    Nos úgy alakult, hogy a router csere oldotta meg az áttörést, működik a PSN network csatlakozás.

    Nekem, egy TP-LINK TL-WR841ND régebbi routerem van, lehet másnál működik, de nem sikerült úgy beállítani, hogy csatlakozzon. Firmware-t frissítettük, PPPOE-t rendesen beállítottuk, DNS-t is, mindent amit lehet, de nem csatlakozott. Ugyanakkor hasonló beállítással, ez a kis MikroTik RB941-2nD Router router, amit kölcsön kaptam, tökéletesen belépett... :)

    Szóval valóban lehet valami a router cserében, de a pontos hátterét (beállítás), nem tudom.

    Köszönöm az eddigi segítségeket, tippeket, igazából kénytelen voltam jobban beleásni magam ebbe a témába, legalább tanultam belőle.

    Egyébként arról van tapasztalata valakinek, hogy egy gyorsabb router (jobb procival és rammal) befolyásolhatja az online játékot a PS-n? Ha sikerül beszereztetnem, akkor egy picit jobb Mikro Tik RB750r2 routerre fogom cserélni, amit kölcsön kaptam, de még mindig elég olcsónak mondható, a márkát pedig nem szívesen váltanám, mert ezzel viszont tuti, hogy most működik nálam... :B

    Üdv! :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák