Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof01

    veterán

    válasz zzola #47716 üzenetére

    A béta után még bíztam kicsit benne, mert a Heist pont az egyik jobb játékmód a Blood Money mellett, de a többi szörnyű. A Hotwire csak XP boost-ra jó, körözöl körbe-körbe (nézd meg, hányas szintű lettem vele néhány óra alatt!), vagy ha épp nem, akkor folyton RPG-k áldozatává válsz. A béta alatt is panaszkodtak erre, mégsem javítottak rajta semmit. A CQ unalmas ilyen kevés járművel, TDM-ben szörnyen rossz a spawn, azonnali halál. A Rescue még úgy, ahogy elmegy, de a Crosshair is annyira átgondolatlan, fogták és ugyanazok a pályák, kisebb részein kell 2 végpontba futni, aminek minden esetben egy félperces meccs az eredménye. Semmi értelme. A kampányról nem is szeretnék beszélni. Azt hittem a Visceral végre valami ütős BF sztorit készít, ami legalább a BC2 szintjét megüti, mert ebben még lett is volna potenciál, de nem. Egy klisékkel teli, átlagosnak is nehezen nevezhető rendőrsztori lett. Egy rém buta, jellegtelen főszereplővel. Pedig a színészi alakításokkal nincs is baj, csak az anyag, amit kaptak, egyszerűen túl gyenge volt. :(
    A Hardline-t (akár a kampány teljes elhagyásával) egy 5-6 ezer ft-os BF4 DLC-nek tudnám elképzelni. Akkor még azt is mondanám, hogy ez jópofa, el lehet vele hülyülni pár órát. De így, teljes áron +Premium-mal? Ez egy rossz vicc! Hogy a rendőrcsajt idézzem, egy "clusterfuck"! :DDD

    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Új hozzászólás Aktív témák