Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Kipróbáltam a Wolfenstein Old Blood-ot..úgy három órán keresztül, beszippantott. :D Úristen milyen atmoszférája van a játéknak! :Y Bring'em on-on nyomom, az úgy érzem nekem untig elég jelenleg, vissza kell szokni controller-re, de kb egy óra után már több heady-t is sikeült kiosztani, szóval fog ez menni. :D A grafika olyan, amilyen, akárhogy is nézzük már négy éves játékról beszélünk, de a hangulata eszméletlen, nem is tudom melyik játéknál volt olyan utoljára, hogy izzadt a tenyerem. A robotok között flangázni elég para, pláne fülessel + a controller olyan erősen rezeg, amennyire közel vannak. Ilyen téren jól is tettem, hogy végül konzolra vettem meg, mert ez most nekem adott egy pluszt az élményhez. Volt egy rész, ahol szívtam fél órát, mire kiderült, hogy én voltam a noob. Még az elején, amikor a hajóval ki kell menni, ott a karakter a négyzet lenyomásával levette a gépágyút és én azt hittem, hogy csak úgy lehet vele tüzelni. Na már most így akármit csináltam sosem volt elég a lőszer és mindig lelőttek. Már készültem feladni és pihenőt tartani, amikor rájöttem, hogy a gépágyút vissza lehet tenni a helyére és akkor végtelen lőszer van...miután erre rájöttem, könnyebb volt a helyzet. :B :D Most egy kis pihit tartok, de szerintem utána megyek és tolom tovább, beszippantott rendesen, valószínűleg meg fogom venni a New Ordert és a New Colossus-t is.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák