Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz #58978304 #183254 üzenetére

    Több mint 30 éve úgy játszok, hogy mindig csak egy cím pörög nálam, ha azt kivégeztem jöhet a kövi. Max annyi, hogy picit a stílust próbálom variálni, hogy nehogy belefásuljak. Én kb 10 órát adok egy játéknak, ha ahogy te írod addig unalomba fullad akkor törlöm is le, többet elő nem veszem. De mindig is tudatosan terveztem a játéklistámat, zömébe olyan címeket vettem/veszek fel rá, ami jó kritikákat, illetve fórumokon jó ajánlatokat kapnak. Így viszonylag kevés játék volt, amit az unalom miatt le kellett törölnöm. Nyilván ennek az az oka, hogy főleg a történet orientált játékokat szeretem, így ha kiesek belőle 2-3 hétre egy másik cím miatt, félek, hogy elveszíteném a fonalat. Viszont mióta ps-em van kezdem érteni a nők vásárlási szenvedélyét, én is már túltoltam a játékgyűjteményem. Most már nem azt kellene csinálnom, hogy eladok egy lemezes játékot, és azonnal szereznem kell egy másikat a helyébe...

    @Willhunting: én itt vettem 15 havi ps+ előfizetést, és 15.000 forint ps egyenleg feltöltő kódot, egyikkel sem volt bajom, nézd meg, hogy az eladónak legyen vagy 20-30+ pozitív értékelése, meg jó sok év regisztrációja. Nem hinném, hogy ezek az emberek kockáztatnák az itteni hírnevüket...

    @Gigicuci: Nagyon helyesen tetted, hogy újra megvetted a Niert, tessék szépen 4* végigjátszani. :K

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák