Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Vége lett a Lost Legacy-nek is, úgy fest ez egy ilyen nap. :D Kb 10 óra alatt sikerült végigvinni, végül is nem siettem sehova. :D Ahol tudtam körülnéztem rendesen, de volt ahol csak a tájat csodáltam. :)) Grafikailag ez is nagyon ott volt, voltak áll keresgélős jelenetek. A történet tetszett, itt is voltak vicces jelenetek ( bár attól a pillanattól kezdve hogy Sam is csatlakozott, több vicces jelenet volt. Nekem valahogy az jött le, hogy a fejlesztők 4 varázsát is picit bele akarták csempészni a játékba. Szerintem sikerült is nekik. :K ), de voltak komolyabb momentumok is. A játék végén egyáltalán nem volt olyan érzésem, mint a 4-nél volt, bár nem is csoda, hiszen eleve más szereplőkkel élhettük át ezt a story-t ill. aki végigkísérte Drake összes kalandját, az tudja hogy a finálé több okból is más liga volt. Összességében tetszett ez az Uncharted rész is, bár ennél egyáltalán nem volt meg a "többször végigjátszós" érzés. :N Remélem a Naughty Dog nem dobta végleg az Uncharted projektet.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák