Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz gyuromoj #1487 üzenetére

    várom nagyon. szemét ms nem mondott időpontot de biztos nem egy időben lesz, azt is akarom látni. ea 16 órakor lesz, ubisoft-ot még nem tudni de nekem a sony és az ea a legfontosabb h lássuk már azt a nyamvadt next-gen fifa-t :D ha most se mutatják meg akkor kapják be, konami meg állandóan nyomatja az infokat a pes-ről...
    sony-nál új ip lesz azt már mondták (természetesen ps4, másról nem is beszélnek csak ps4-ől ezt is mondták). ps4 első évében 20 exkluzív abból 12 új ip, néhányat megmondhatnának...többi ráér tgs-en majd 2014ben e3-on és gamescom-on.
    naughty dog most szerintem kivételesen itt fogja bejelenteni az uncharted 4: eye of atlantis-t ;] jó tudom h kamu kép volt de azért király lenne ha drake atlantist fedezné fel :DDD

    nyelv dologhoz még1x reagálok... szerintem sokkal egyszerűbb lenne megtanulnotok angolul mint minden évben izgulni h lesz e magyar felirat, főleg aki írta h oroszt tanult mert már öreg ( muhahha ;]). ha az orosz megy akkor az angol meg bőven :D
    már a játékok némelyike elég összetett sztorival rendelkezik nem lehet csak tudatlanul menni a játékokban, legalábbis sok értelme nincs :D

    bár én se a suliban tanultam meg csak az alapokat. 14-15 évesen elkezdett zavarni h tök jó h szeretem a zenéim de mégis mi a fenéről szólnak??? és akkor így beindult a folyamat és megtanultam rendesen angolul és remek érzés h nem vagyok beszűkülve kicsiny országunkba hanem az egész világ nyitva áll :K

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák