Új hozzászólás Aktív témák

  • Thu

    csendes tag

    Nekem is hasonló a problémám, tegnap jött meg a PS4 és a PSN nem megy rajta. Érzékeli az internetet, letölthetek rajta system updatet, használhatom a PS4 internetböngészőjét, minden szolgáltatás elérhető rajta kivéve a PSN, ha be akarok jelentkezni a felhasználómba csak annyit ír hogy a PSN nem elérhető, és hogy indítsam újra a modemem, engedélyezzem a megadott portokat, stb., de nem segít egyik sem. Pedig még azt is engedte hogy PSN accountot csináljak, de belépni már nem enged belé. Tegnap vagy 5 órán át böngésztem mindenféle fórumot, megpróbáltam szó szerint mindent amit írtak de semmi sem segít, a régi PS3-amon pedig semmi probléma nem volt. Megnéztem a linket, van IPv4 címem, próbáltam kábelesen is, próbáltam a Google DNS szervereit, elérhető frissítések pedig nincsenek is a modememhez (egy UPC-s Technicolor TC7200-as modemem van amúgy (Ubee EVW3326). Fogalmam sincs mi lehet a baj, tiszta ideg vagyok. Esetleg tudtok valamit javasolni? Kihez lehet ilyenkor fordulni? Test internet connectionnél: Sucessfully obtained IP adress, Internet connection Sucessful, NAT Type 2, Playstation Network Sign-In: Failed. :O

Új hozzászólás Aktív témák