Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz syIex #6916 üzenetére

    Nálam pont a faék egyszerűsége miatt lett népszerű. Mármint nem úgy értem hogy könnyű lenne mert nem az hanem úgy hogy semmi másról nem szól csak (max) fél órányi túlélésről. Előtte leginkább GTA-t toltam ahol egyre inkább a farmolás kerül a középpontba és azt vettem észre hogy ha van 2-3 órám akkor folyamatosan ugyanazokat a feladatokat csinálom (főleg autólopás és eladás meg mc gyárakba való segédlet) de egy idő után már másodpercre és méterre pontosan tudtad mi fog történni mert mindig ugyanaz volt (ugyanott támadott az npc, ugyanannyi mint az előző körbe stb) és több órányi farmolás után meg tudtál venni 1 valamit és lehetett elölről kezdeni az egészet... Na pont ez az ami itt nincs itt minden körbe más feltételek vannak (ugrás, ellenfelek, loot, körszűkülés stb és nemsokára még a map is tehát akármennyire vannak hibái a játéknak (mert akad) mégis abba a 2-3 órába amit rá tudok szánni nem ugyanazt a feladatot ismételgetem hanem változatossá vált a játék. Én ezért váltottam.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák