Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz Peppo #5249 üzenetére

    Mintha a falakban járkált volna a hangok alapján

    Oh, ahogy ezt leÍrtad, beugrott. Egyszer az egyik társunk Így bebugolt. Ő úgy érkezett már az ejtőernyős ugrás után, hogy egy csomó mindent nem látott, példuál military base konténerei, ellenben, az összes ellenség emiat látszódott nála. Miután minket lelőttek, spectate-ben mi is ugyanazt láttuk amit őt.

    Mintha clipping módban lett volna, áttudott mindenen menni, és sokszor úgy lelőni ellenséget, h. mintha láthatatlan lett volna. Végül felrobbantotta magát gránáttal, kár h. videót nem csináltunk róla.

    Make things work

  • vaakuum

    addikt

    válasz Peppo #5249 üzenetére

    Hétvégén egy ismerőssel mentünk duó FPS-t. Neki HDD-n van a game. Ugrás után szólt, hogy a házakon valami takony textúrák vannak, ablakot, ajtót nem lát, ellenben kicsit odébb a levegőben lebegő lootokat igen. :Y (korábban már játszottunk együtt, nem volt ilyen problémája): Mondtam neki, hogy itt is házaknak kellene lennie.
    Kerítettünk egy uazt az út szélén, és odébbmentünk, hátha... útközben mikor nekimentünk az első háznak, akkor mondta, hogy nem lát házat, de ilyen közelről a levegőben a bokrok között lootot már igen....majd egy kis erőszakos gáztaposás után autóval ment át a házon... meg a mögötte lévőn és az az mögött lévőn is. Anyósülésen ülve csak a majrévasat fogtam volna, ha lenne olyan a játékban. Mikor a térkép másik felén kiszálltunk, hogy lootolni próbáljunk, gyalog is simán bement a házba, bár eléggé ugrált neki a karakter. Persze, mert falon keresztül ment-jött.
    Szóval nem biztos, hogy cheater, csak lehet bebugolt nála valami. Vagy nem töltötte be rendesen a játék a textúrákat... vagy egyujjas kifordított bundakesztyű...vagy szobafestőpemzli...

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák