Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz vorosmarti #13938 üzenetére

    ami rád definiálható = definiálható a többi játékosra is. (már ha megvan a párjuk még mondjuk)

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz vorosmarti #13938 üzenetére

    Ok nem vagyok béna, de nem is vagyok a legjobb (csak bizonyos körökben, lásd csirkevacsi:D)

    Solo előnyei:
    valaki mozog körülötted, az tuti ellenség
    Valakit lelősz az meghal
    Valakit elkezdesz lőni 1 vs 1 ben vagytok (persze beavatkozhat más is)
    Valakit észreveszek rámehetek, mert egyedül van
    Akárhova ugrasz van 1 emberre való loot
    Nem kell figyelni a többiekre, hogy ki merre lootol, vagy k.o. akkor ki vagy szolgáltatva amíg felhúzod
    A talált fegyverekhez igazíthatod a taktikát
    Mindenki lő mindenkit végjátékban, ilyenkor könnyebb taktikázni, pl. már csak 3-an vagytok megvárod míg lövik egymást, és a lesebzett utolsót kivégzed, meg ugye fel is fedi magát
    +1 1 értelmes fegyver találása után megyek is vadászni, nem kell várnom, hogy a többiek lootoljanak, a vadászattal meg sokkal gyorsabb a loot is:)
    Duo egyébként még jó, mert 2 emberrel is el lehet bánni egyedül, viszont vannak már hátrányai is
    Squad: össze kell szokni, fontos a jó komunikáció, sokszor van, hogy valaki szó nélkül elkezd valakit lőni és mikor k.o. akkor kezd el segítséget kérni, ahelyett, hogy irányt mondana hol az ellen és megbeszélnénk mi legyen...
    Valaki mindig lootol még mikor a többi menne, mert nincs "jó lootja"...
    Ja és valaki tuti nem oda ugrik, mint, mi, mert:
    Nem tudtam odáig elugrani
    Későn ugrottam ki
    Már ugrottatok?
    K sokan mennek oda inkább ugrok...
    Én oda nem ugrok, nincs ott semmi...

    Ja és ami még gyakori:
    Ti már ott vagytok?
    Mikor mentetek el?
    Miért nem szóltatok, hogy tovább mentetek...:D

    Ennek ellenére 90% squadban toljuk:P

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák