Új hozzászólás Aktív témák

  • ¤Envy¤

    tag

    Tegnap. :DDD

    Sajnos videóval lenne igazán vicces, de azért hátha átjön nektek is.

    Squad-ban voltunk, leestünk egy olyan városra, ahova jött még egy csapat. Társam megtámadták, segítségére sietett egyik tagunk. Közben én is közelítettem, de hátulról valaki rám lőtt, gyorsan beszaladtam az egyik házba, és figyeltem. Elő is jött a gyerek, ablakból knockoltam, majd nagy nehezen megöltem (TOMMY GUN-OM VOLT...!) jött a társa (aki addig az én 2 társam kinyírta). Ajtóban ugrált, én belül ugráltam, őt is leszedtem, magam is meglepődtem.... (még mindig az idióta Tommy Gun...) Meghalt, jött az utolsó ember, aki végre meg tudott ölni. Na de nem is ez a lényeg, hanem ami utána jött. :D Felülről figyeltem, mit csinál, egyedül maradt... A hullámon ugrált, mint egy idegbeteg, közben ellőtte az összes lőszerét, ledobott egy molotovot, belefeküdt, lőtt tovább, ugrált, szaladgált, szenvedett... Majd jött pár gránát... Szinte hallottam a szitkokat, amik elhangozhattak mind e közben... :DD :DD :DD
    Olyan jót nevettem, hogy még a könnyem is kicsordult. Ezután már semmi sem tudott felidegesíteni a játékban. :D

Új hozzászólás Aktív témák