Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #32 üzenetére

    Jó reggelt, ámbátor utolsó észrevételeddel egyetérteni nem tudok. (Hogy földobta a Drakensang neve ezt a topikot, váááo.) Szóval jól nézd hát meg a statjaidat, mikor egy kritikált jól benyeltél vala, mert az biza közvetlenül levonódik a zebilti pontjaidból :). Ez utóbbi jelenség közvetlen folyománya a skillpontok látványos elszíneződése/csökkenése. (Juteszembe, ha eltörik a gerincem, az miért nem árt a karizmámnak :N?

    Na eggyel közelebb vagyunk a játék eszenciájának teljes feltérképezéséhez. Régebben olvastam, hogy minél alacsonyabb szintű egy élőlény, szervezete annál jobban regenerálódik. Mondhattom (direkt a két té), elég sz@r reklám a Kopasz Srácnak, meg Rozsomák bátyónak. Engem csak az vigasztal, hogy a Dragon Age összes szereplője is birtokolja a regenerálódás már-már feledésbe merülő képességét... éééérted.

    Észrevetted, hogy már a legnagyobb erpéggékkel hasonlítjuk össze a Planet Alcatrazt? Szerintem nem is olyan rossz játék, ahogy figyelem magam. Ha van egy kis időd, összeüthetnél egy BG2-PA összehasonlítást... szívesen röhögök a munkahelyemen. (Szerintem megérdemli, hogy PA-nak rövidítsük ezután e brillientéria címét.)

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák