Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #233 üzenetére

    Te vaze... újabb szállítmány érkezett a 2-4A33713/2 jelű bolygóra... és megint túléltem a zuhanást:D!
    Most már én is hardon nyomom, mert szemét vagyok, azt akarom, hogy ketten legyünk az univerzumban, akik max. nehézségen végigjátszották:)!

    De nem ez a lényeg, hanem a hanem: kézzeed ee, megannyi apró-cseprő különbözőségre vagyok kénytelen felkapni a fejem! Ez a végső stádiuma a játéknak igencsak nem uaz, mint a reklám változat volt!
    Mondjuk a szintlépéses berhelés úgy látom még mindig megy, de... egyelőre még próbálom feldolgozni a különbségeket... szóval úgy néz ki javítottak sok helyütt... és vesztett is itt-ott a játékos... nem lehet két spanglit sem eldurrantani egymás után, gondolom a cenzúra eredménye... se piálás, semmi... szóval a szivárványvilág is kimaradt, nehogy kíváncsivá tegyék a gyerekeket, gondolom... és így is 18-as karikával megy a játék! (Hmm... egyre kíváncsibb vagyok az eredeti orosz verzióra... szerintem tuti lehet kezdeni valamit a kezdőtérképen a két bennszülött lánnyal:D!)

    Dungeon Cleaners 1-2-ből hallottál-e valaha nem orosz verzióról? Meg kell tanulnom ismét oroszul? Mi lesz itt:U?

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák