Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz BosX #50 üzenetére

    minimum flex integral, nekem ez van, teljesen megfelel.
    a synchro-t még nem próbáltam, de az tulajdonképpen a flex integral utódja.
    szóval csak jobb lehet, de mondom, a flex integrál is brutál jó és pontosan én is az érzékeny bőr, de erős arcszőrzet miatt vettem ezt, filipsz itt semmit sem ér.
    pontosan a konstrukciós felépítése miatt.
    valszeg ha szétkopik az integral, akkor én is synchro-ra váltok

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • erdoke

    titán

    válasz BosX #50 üzenetére

    Braun is ugyanolyan szar. Erős szőr és érzékeny bőr kombinációnál a Gillette az igazi. :D
    (A Braun is Gillette cég...)

    [Szerkesztve]

    A legjobb aláírás a héten

  • Csaszu

    újonc

    válasz BosX #50 üzenetére

    Szia
    Én egy hónapja vettem panasonic Es 8163-as borotvát.
    Itt a fórumon olvastam pár jó dolgot ezekről, és külföldi topicokon is általában jókat mondtak róla. 13 000-es percenkénti vágás, 3,6 v-os lithium akku, 2 szitás vágófej+ egy középen ami a hosszabb szálakat vágja le, turbo tisztítú funció, pajeszvágó, a fejen a 3 vágórész mindegyike tud külön-külön lefelé mozogni, az egész fej is komletten tud függőleges mozgást végezni, + oldalirányban, de ezeket tudod stabilizálni is, tehát mozgás nélkül borotválkozni. Lcd kijelzője pedig 10 %-os léptékekben mutatja az akku szintet. Egy feltöltéssel kb 8-szor tudok megborotváékozni. Az akkut nem kell formázni, mivel lithium-ion. Egyedül amit nem tud, az az induktív töltés, gondolom ezt kihagyták ezen későbbi konstrukciókból költségmektakarításképpen, csak sima vezetékes töltő van + álvány. Ára szinte mindenhol 37 000 ft körül van, de panashop webshopján találtam 22 000 ft-ért.
    A bőrőmnek nem kellett megszoknia semmit, egyszerúen jól borotvál.
    Előtte 5 pengés gillettet használtam, csak untam már hogy szétszedi a bőrömet, nem volt vészes, de mondom elektromosnál nem ér hozzá a penge.
    Szval gillettel összehasonlítva záraz borotválkozásnál nem olyan hatékony, nagyon minimális megmarad, talán azért mert egyáltalán nem nyomom rá, amennyi marad azt látni nem lehet, csak minimálisan érezni hogy ha növéssel ellentétesen viiszafele megsimítom a kezemmel. Azonban ha borotvahabbal csinálom teljesen 5 pengés gilette minőségű, csak még jobban kiméli a bőrőm. Ádámcsutkak környékén előfordul hogy egy kicsit többet kell szöszölnöm.
    Ha mindent egybevetek nekem sokkal jobban megéri, ha valahova sietek 2-3 perc a borotválkozás, pengével meg habbal mindent összvetve 10 perc. Mellette pedig költsékímélőbb is.
    Láttam vaterán 550-es braunt 15 000 Ft környékén, teljesen új volt, ennek bolti ára 40 körül van.
    http://www.ebolt.hu/product155453_category2294.html
    Ilyen volt csak nem találom a hirdetést.

    http://www.vatera.hu/braun_syncropro_7765_el_borotva_84170279.html
    De ez is megérné.

    Szerintem válassz valamelyik panasonic, braun vagy remington közül.
    Lehetőleg 2+1 rezgőkéses, ilyen a braunnak már a 3-as szériája, 5-ös annyival tud többet hogy ki tudja emelni a aszőrszálakat bár ezt nem tudom hogyan. Szval 5-ös-7-es braun, panasonic Es8163 nekem tökéletes 21-ért, aztán még felette lévők, de menj el alahova tapogasd meg őket.

  • oceanearth

    őstag

    válasz BosX #50 üzenetére

    Én világ életemben csak villanyborotvát használtam. Sztem sokkal gyorsabb, kényelmesebb, hatékonyabb mint a penge. Legalábbis nekem, mert van 2-3 anyajegyem, amit nem akarnék levágni.
    Anno volt nekem egy csúcs Braunom, de sajnos az meghalt 3 éve, azóta van Philipsem és mit mondjak, sírom vissza a Braunt. ég és föld a különbség a Braun javára. Kár, hogy csak philips volt a padláson:(
    Az is igaz, hogy az egy csúcsgép volt, ez meg egy alapgép, de sztem akkor is nagy a különbség.
    De ezt is arca és bőre válogatja, ki kell deríteni melyik neked a megfelelő.

    üdv

    mod: vmit nagyon benéztem a gomboknál, msot látom, hogy 50. hsz-re reagáltam:)

    [ Szerkesztve ]

  • dadanc

    csendes tag

    válasz BosX #50 üzenetére

    sziasztok
    en ilyet arulok:

    http://hardverapro.hu/apro/csucs_braun_ferfi_borotva_bontatlan_dobozaban_gara/hsz_1-200.html

    nem serult, szallitasi hibas vagy barmi mas, bontatlan, uj , garis, tokeletes. es 25 rugo. ezert ilyet nem kapsz sehol, semilyet.
    tudok irni privatban 5 cimet aki vett tolem, kerdezd meg elegedettek e vele.

    dadan@teccikerteni.hu

    Regisztráltam több mint 15 éve, 220+ értékelés , csak pozitív.

Új hozzászólás Aktív témák