Új hozzászólás Aktív témák

  • Godmax

    tag

    Ma rendes előkészületek után nedvesen borotválkoztam.

    Fürdés után szappanos tisztítás, majd De Vergulde Hand szappan ecsettel felhordva (kedvenc).
    A borotva nagyon szépen siklott, jó ez a szappan. És hihetetlen, de úgy néz ki elérhető a pengés alaposság!
    A legutóbbi helyek környékén megint érzek valamit (arccsontok környéke), de mindenhol máshol megvan a Mühle R41 hatékonysága, nyakon is! A bőrön az ujjam nyikorgott mint egy gumilabdán, bármiféle irritáció nélkül. Mindez pár perc alatt.

    Tisztítani is nagyon egyszerű volt. Miután kész lettem rögtön öblítettem a fejet kívülről, majd a nyitható nyílásokon át. Kívülről bekentem a fejet folyékony szappannal és letettem kb fél percre (lemostam a képemről a szappant), majd kicsit beindítottam és megint öblítettem.
    Majd szétszedtem mennyire sikerült így kimosni, nos teljesen, Sehol semmi piszok, minden fémtiszta.
    Úgy néz ki nem kell gyakran szétszedegetni a fejet. (Körkésesnél bármit csinálhattam, a kések tetején, a fedőlemez alatt (tengelyek közelében) mindig maradt piszok, méghozzá nem kevés.)

    Imádom!

    Legközelebb szárazon próbálom ki szintén rendes előkészületek után.
    (nedves alatt nem szabályzott a gép rezgésszámot, gondolom a hab miatt / nem mintha annyira hiányzott volna)

Új hozzászólás Aktív témák