Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz Makaay21 #15094 üzenetére

    Nem tudom milyen kábel kellene a TV módhoz? Egy koax kábel, aminek a másik végén a szolgáltató van,
    vagy az Antenna Hungária, ha földi sugárzás, vagy a STB HDMI kimenete, de gondolom ezek valamelyike adott, ha nem a bányában használod. :F
    TV módon azt értem, amikor műsort nézel a készüléken, PC nélkül.
    Nem árt, ha csinálsz egy 1920*1080p felbontású tiszta fekete, fehér, kék, zöld és piros .jpeg állományt is és PC-ről, vagy USB-n megnyitod a TV-vel és átbogarászod a képernyőt pixelhibák, felhősödés, foltok után.

    Home > Beállítások > TV beáll. > Kép
    ott lesz a kontraszt és az élesség, de lehet máshol is van. Van, amit 3 helyen is lehet állítani.

    Célszerű letölteni a kezelési útmutatót, mielőtt elbarmolsz valamit:
    [link]

    Mellesleg van súgója is a készüléknek.

    Lehet az sem mindegy mivel kötötted rá a PC-re D-SUB/DVI/HDMI. A Samun szívtam vele eleget, mire beállítottam. A VGA kártya drivert is célszerű natívra belőni: 1920*1080p 60Hz

    Itt vannak a specifikációk:
    [link]

  • allein

    addikt

    válasz Makaay21 #15242 üzenetére

    Szia. Nekem ez van, 49" méretben. Csakis a 3 oldalas ambilight miatt vásároltam, PS4 rá van csatlakoztatva, Dune HD Solo Lite rá van csatlakoztatva.

    4K filmeket nem nagyon nézek, FULL HD filmek szépek rajta amúgy. Sokat dob az ambilight, én nagyon ambilight rajongó vagyok.

    Maradjunk annyiban, hogy nem volt rossz vétel :DDD de még egyszer nem vásárolnám meg. Amúgy semmi baj vele, android jól fut, nálam eddig soha nem fagyott le. Képminőségben nem vagyok nagyon elragadtatva. Nappaliban OLED van, lehet ezért írom azt amit írok, amikor arra célzom, hogy nem varázsol el annyira a mostani Philips képminősége.

    PS4-en egyetlen egy játékom van - Destiny, szépen fut rajta, tetszik amit látok.

    Tudni kell, hogy egy 9... szériájú Philips készülékről váltottam egy 6... szériájúra, bármennyire 4K, valamilyen szinten azért visszalépés :K

    Ami még nagyon fura az EPG, átváltok egy csatornára és nincs EPG, tovább kapcsolok és vissza és már van EPG. Ilyen jellegű gondom nincs az LG tv-men. 4K filmek nem varázsolnak el, írtam már fentebb, hogy egyelőre maradok a FULL HD filmeknél :D nagyjából ennyi. Ár/érték arányban nem rossz.

    Ha gondolod megvásárolhatod tőlem :K 5 év gari van rá :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák