Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    válasz Alien! #21320 üzenetére

    Nem enged letölteni:

    Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.....

    (#21328) Popalcsek - mindenképpen próbáld meg kábellal is, én nem bízok a wifiben.

    Néhány szó a 934-ről. Pár beállítást elvégeztem ami az SDR-t illeti, korábban belinkelt külföldi teszt szerint. Az biztos, hogy a SDR-ben a 934 veri a C8-mat, gyönyörű szép a kép minősége, nagyon jól néznek ki főleg a HD csatornák, nem tudom ez köszönhető-e az ambilightnak is, de nagyon tetszik amit látok. Mi elég sokat TV-zünk, szóval úgy döntöttem marad a Philips.

    Hangja fenomenális, nagyon tetszik :C

    HDR még nem az igazi, lehet majd kalibrálás után. PS4-el is egész jó, de ahogy írtam nem az igazi még a HDR.

    Beépített lejátszójával egyetlen egy gondom volt: nem tudok beletekerni a filmbe, illetve bele lehet tekerni: 2* egész 36* sebességgel, ez nagyon fúra számomra. Tehát például az elejétől nem tudok mondjuk egyből valahova a film közepére tekerni, csak úgy, hogy rányomom 36* és várok :U

    Az audio sync dolog még mindig birizgál bennem, szoktam figyelni és néha azt látom, hogy nincs és néza azt látom, hogy van :U lehet csak beképzelem magamnak.

    Androiddal már nincs semmi gond, egész jó és gyors.

    Atmosra várom a szoftver frissítést.

    Egy dolgot nem értek, ez nem csak a Philipsnél és LG-nél, pedig ezek már felső kategóriás TV készülékek, miért kell spórolni a távkapcsolón :W

    Szar, gagyi, műanyagok. A 15 éves Philips TV-nek fém, minőségi távkapcsolója van.

    Vagy ha már nem fém és műanyag és az ambilight gombot lenyomva világít, miért nem gyártották úgy, hogy az egész távkapcsoló világítós legyen, sötétben nagyon kényelmes tud lenni.

    (#21331) peestike - nekem a playből letöltött alkalmazás sokkal kevesebet mér mint amikor böngészőben mérek a speedtest oldalon, ez is érdekes.

    (#21315) allein - ezzel lehet valamit kezdeni? Vagy így hal meg, lcd betegség?

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák