Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azigazimoris

    aktív tag

    válasz syC #11190 üzenetére

    Annyir azért nem intelligens, mert meg kell neki mondani vagyis be kell állítani a fal színét :) Utána már ügyes :D

    [ Szerkesztve ]

    Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

  • csabi63

    senior tag

    válasz syC #11190 üzenetére

    Nem állítom, hogy parasztvakítás lenne. Rengeteg embernek tetszik, valami mégis csak lehet benne. De nekem hiába van, nem kell. Néhány hétig használtam, aztán leszoktam róla. Nincs nekem szükségem glóriára a tévézéshez.

    Tudja a tévé, ez van. Tud még egy rakás más dolgot is amit nem használok. De ha minőségi képet akarok, akkor jár hozzá a sok okosság. Nem lehet kikerülni. A negyedmilliós tévém médialejátszó része is olyan, hogy egy 20 dolláros dzsunka vacak kenterbe veri. A smart része az internettel, jutúbbal, meg minden egyébbel a PC-hez szokott embernek olyan nehezen kezelhető, hogy fájdalom. De azt sem használom. Tévét nézek a tévén, pont. Esetleg monitornak használom, ha játszom.
    Bár ezeket az új androidos smart-okat nem ismerem. El tudom képzelni, hogy azokban már sokkal fejlettebb a médialejátszó, smart rész. Egy jó androidból sokat ki lehet(ne) hozni. De akkor is ott tartok, hogy ezek nekem nem kellenek. Spotify a tévében, meg hasonlók. Inkább azt nevezném parasztvakításnak. Ki hallgat zenét tévén? Zenét már a vasalón is lehet hallgatni, ahhoz nem kell 50 hüvelyk meg Ambilight. :D

Új hozzászólás Aktív témák