Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    Félreértés van gyerekek! Én is azért vettem UHD-t mert bíztam a jövő korban, én már akkor vettem FHD-t amikor megjelent és nem azon agyaltam hogy mikor jön meg rá a tartalom. Eljön a 4K ideje nemsokára az biztos. Az átlag vásárló úgyis 4-7 évente vesz tv-t. A probléma azzal van hogy bárhol nézem az UHD tartalmat egyenlőre csak a YT marad nem látom tű élesnek a képet sem közelről sem távolról, és a szemem az amiben nagyon bízok. Az enyémre csodák csodájára még nem adtak ki szoftvert augusztus óta. Mert ez így nekem nem klappol :W . Usb-ről meg hiába etetem azzal a kevés letölthető demo-val, egyszerűen nem kell neki csak a hangot hajlandó lejátszani. A szégyen az hogy vetítő ami elvileg 4K-ra képes mi a fenének jön ki 1.4 HDMI-vel? Az erősítőmön a 6 bemenetből 4 db 2.0-ás, 2 db 1.4-es és a 2 kimenete mindkettő 2.0-ás. Na most kérem szépen egy erősítő ugye nem nézni hanem hallgatni van be tud építeni 2.0-át emberi áron és még mellette teszi a dolgát. Na ez szégyen, persze a Philipsre nézve. Summa-summarum vagy marad és nézek rajta FHD 3D-t max, vagy csere lesz sima FHD-ra és elfelejtem egy időre a 4K-t. Lehet az enyémmel van baj és a 6xxx széria jobb nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák