Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz 8th #40516 üzenetére

    700e :-)
    meg a csigának csövezésnek, stb azért akad súllya úgy szintén.
    nem lesz ilyen hangja, azért csak valami otthon reszelt szar.
    ami kilátás az az hogy 500-600-be elöttem letesznek egy fullos G4 V6-ot, ott a hajtás láncot olyan 300-350 ért ellehet pattintani, meg a beltér fékek, stb stb... kb ingyé lenne a motor meg a sallangjai.

    ha meg a csigás út olyan 400-600 közt elém került egy 6k2-es ibiza AYP motorral, 4 bölcső csavar ki, bölcsőstül az egész koceráj leereszt, golf alá betol, tán még az ABS/ESP-t is átraknám (mark20 igen jó kis cucc), olyan 100-200 körül kész lenne a golf, idővel rá lehet kukázni egy BAM-os (225) swap-ot, AYP-nek 1mm-vel vastagabb pl a dugó csapszege, meg ilyesmi, kicsit nyugatabbra nagyon sok gép van ami stock motor bélel 300le felett jár, BAM-os cuccok nagy maf-al olyan 280-300le-at bírnak (27-80 igen tartósan).
    20VT írkálásra van háttér tapasztalat itthol, gyári motvezt rommá tudják írni nem ugrik kapásból még ha okoskodsz is 250k a motor irányításra...

    a dolognak két szépség hibája van, hogy nincs most kb "feles" 500e a zsebembe, ill ha benne is lenne elgondolkodnák hogy csumára szedném a golfot, amit kell lakatolás, meg egy tiszteséges teli fény, illetve a belteret is befejezni... de majd ha oda jutok akkor ráérek filozni.

    viszont azon nagyon gondolkodok hogy eladom az elektromos pillangó ablakokat meg az a majdnem 1 tucat g2 digit km órát, abból már tudnék egy rendes golfot építeni vagy venni valami rendes autót, vagy venni valami mászkálósat, mert öszintén szólva azért már fáj mentálisan is meg fizikálisan is mászkálni a golffal jó párszor, meg belefáradtam abba hogy mindig van mint csinálni rajta, vagy kitalálok valamit.

    december azt mondtam hogy idén már semmi újítás, most kitaláltam egy kis fűszert a hátsó lámpákra, egy kis ülés fűtés meg tempomat (bár 2éve nem pályáztam szerintem...).

    van olyan gondolat hogy csumára szét bontom, veszek egy ibiza cupra R-t kap 4 koni-t a gyári rugókhoz, kis motor okosítás, meg tán egy recaro-t mert a gyári ülésekből kiesek, haverom így tett nem bánta meg...

    (2l 16V jetta 174le/210nm swappal, kb ugyan az a futomű mint ami nekem, egy valag extra stb stb...)

    u.i.: KW-t azért nem hajítottam nagyon messzire még, mert mindig meg mosolyogtat ahogy körforgalmakba, meg kanyarokba (nem is kell racsingolni) lemaradnak a 612x lengőkaros, adaptív futóműves csodák :-)

    Mágus:gondolom csak a motor :)?

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák