Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz TaaT #35347 üzenetére

    a 4-es góf, bora, első gen octavia hátsó lábtere katasztrofális... az octiban hiába volt 500++ literes a csomagtartó, a 184 centimmel úgy hátra kellett tolnom az ülést hogy kényelmes legyen elől, hogy oda felnőtt ember lába max darálva fért volna be. ha úgy állítottam hogy hátul már éppen be tudta paszírozni magát valaki irtó kényelmetlenül, akkor már nekem is rossz volt a vezetői pozíció. az utas oldalon egy hajszállal jobb a helyzet, de senkinek nem volt már kényelmes, ha hátra is ült valaki... a superb-el én vagyok a király, a 2 méteres haver is nyugodtan tud terpeszkedni hátul, pedig nem kicsit fekvő pozícióban ülök elől én is... :)

    ( ez még egy korai kép, itt még nem toltam / dőltem hátra annyira úriasan :) )

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák