Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz Mágus2 #35015 üzenetére

    természetesen egy rángató váltós 100e-et mutatót nem vennék meg :) nyilván az egész csomag egyben számít. de ha helyből 3-500-at mutat a motorvezérlő, akkor köszönöm inkább nem, fiatalítani szeretnék mind években, mind km-ben...

    arra hogy a motorvezérlő is mókolható konkrét gyakorlati infód is van, vagy csak sejted? mert én eddig annyit tudtam róla összeszedni, hogy nem igazán piszkálható. ha pedig a motorvezérlőt kicserélik, akkor többé nem számol, megakad, hiába illesztik szabályosan a motorhoz. és eddig valóban csak olyan autókat láttam ahol a műszerfalhoz képest 1-200e-el többet mutatott az ECU. azt olvastam még róla, hogy mivel az autó sebességéből számolja az ECU a megtett távot, ezért van egy 5% körüli hibája, de a nagyságrend akkor is látszik

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák