Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    őstag

    válasz Sur1G #153720 üzenetére

    Ha mondjuk nem 14-15 be gondolkodnál, hanem pl 12-be, akkor találsz bőven szerető gazdától ilyen kocsikat. Iskolapéldája vagyok a Te elvednek. Megvettem egy gyenge kocsit, igaz az 1.6 szívó (vezettem 1.2 tsi-t, az is kb ugyan olyan mocskosan alul motorizált dolog) és semmilyen élvezetem nincs benne, ill némi egészségkárosodáson tuti átmentem az elmúlt 1 évben a pulzusomból kifolyólag, hogy egy-egy megkezdett előzést be tudok e fejezni, pedig nem szoktam ám elkapkodni (ezzel a motorral nem is érdemes) ezeket a manővereket, inkább várok. Most veszem is a következőt. Jó , mondjuk első kocsim volt. (ill meg is marad családba, mert valóban megbízható.)

    Barátaim és azok családtagjai szinte mind dizelt használnak. Van köztük 2002-es 1.4-es PDTDI Polo is (300 ezer km) amire nem kellett egy árva forintot sem költeni, csak a kötelezőket. Ill vannak nagyobb vérűek is, pl X5 (egy 2001-es és egy 2013-as.), A7 3.0 TDI 2012 (210e km), CC Pasznyák 2.0TDI 177ló 2012. Talán a dsg-s cc-re kellett a váltó miatt 100 ezret költeni, ami nem várt kiadás volt és a 2001-es Xöcsi szintén automatája f0sott be. Ezenkívül semmi. És ez mint látod, nem motor hiba.

    Úgyhogy nekem most egy 177 lóerős 12-es A4 Sedan Quattro lesz, ami 2.0CRTDI.(Ha nem viszik el mindet előlem mire odajutok, hogy egy napra el tudok menni a melóból! :D) Elegem van már, hogy egy értelmeset nem húz a szívóm. És ez nem csak az élményről, hanem a biztonságról is szól.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák