Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Dirtyz #1081 üzenetére

    valszeg lemegyek Wellington-ba...amugy is át akarok menni a déli szigetre, de még éjszaka hűvös van arrafelé, egy hónapig itt leszek még ziher.
    Wellington a szelek városa..jól meg kell gondolni :D
    Egyébként én is bicajozom, holnap csináltatok belöle mopedet, csináltam róla képet..haláli jó kis izé...200 NZdollár volt, a gumikat valszeg lecserélem.
    ...egyébként nem vagytok ti elveszett gyereket, tudjátok jól miért írok hülyén...de az erre tévedőnek: ha van WiFi pontom akkor tudom használni a saját kisgépem, ha nem akkor internetkávézó..sejthetően nem magyar billel.

    A haverod gyorsan megszokta a jobbos közlekedést? nekem még gyalogosként is két napig tartott mire átláttam hogy honnan mi csaphat el ha otthonihoz hasonlóan akarok közlekedni, nem nyomogatni a gyalogátkelőhely gombját.
    Bringán meg ez két fokozattal feljebb...néha inkább leszállok, mert elég félelmetes amit az europai felfogással művelnék itt..a balos agyammal tetézve.
    ...vennem kell valami krémet, eléggé leégett a búrám, tök könnyen le lehet égni aztán nesze börrák.
    üdv mindenkinek.:)

Új hozzászólás Aktív témák