Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Real_Necro #42181 üzenetére

    Az egészséges táplálkozás nem azt jelenti, hogy nem eszel magvakat meg húst. Azt jelenti, hogy a szervezeted rendes működéséhez szükséges makro- és mikrotápanyagokból elegendő mennyiséget vigyél be.
    A hangsúly pedig az elegendőn van. Eszel fehérjét, szénhidrátot és mindenféle vitaminokat mindenképpen, ha az utcán felkapart kutyaszart is eszed meg. De kb ugyanott vagy, ha a nagyi krumplistésztáját majszolod, utána pedig dobostortát zabálsz.
    Mindenkinek szíve-joga, hogy ne egyen elégséges mennyiségű fehérjét, szénhidrátot és egyéb elemi tápanyagokat. A lényeg viszont, hogy aki figyel erre, az nem attól egészséges, hogy a kert végében leszedett salátát eszi, hanem attól, hogy nem tésztát eszik, hanem minőségi szénhidrátot pl.

    "Super perfundo on the early eve of your day."

  • aleister

    veterán

    válasz Real_Necro #42181 üzenetére

    Akkor tessék ennek még egyszer nekifutni, és egy arányszámot hozni, hogy az összes E-nek hány százaléka vitamin! ;)

    Egyébként meg valamit félre értettél. :)
    Hogy teljesen tiszta legyen: leszarom az egészséges táplálkozást. Motoros buliból jövök. Feltehetően több mérget és fertőzést vittem ma be, mint a topik fele egybevéve. Engem egyedül az érdekel, hogy 1 éven belül 8 kiló izmot felszedjek. Ezért hajlandó vagyok étkezésileg némi erőszakot elkövetni magamon, de ettől még nem próbálok a gasztroBuddha szerepében tetszelegni. :)
    Viszont engedtessék meg, hogy az olyan ordenáré faszságokat kijavítsam, hogy a táplálkozás kiegészítők az ördögtől valók.
    Köszönöm!

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák