Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Real_Necro #25495 üzenetére

    mi is igy tudtuk, Veranak suliban is ezt tanitottak, viszont jo kimozdulni, plane, ha vegigalussza azt a par orat es vegre levegon lehetunk mi is.

    Freddy, abszolute nem fustos kocsma, tegnap linkeltem, franko kis Steak house nem messze attol, ahol dolgozom. Fust 0, itt mar qrva reg nincs dohanyzas pubokban, leghangosabb resz meg a szombat du-i meccsek voltak a kivetiton.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • zolka78

    senior tag

    válasz Real_Necro #25495 üzenetére

    Mondjuk úgy, hogy ez nem a te hibád. Ezek a fajta felfogások az elmúlt 100-120 év gyermekorvosi, és gyermekjóléti sokaságok elferdűlt hajlamai. Kezdve attól, hogy a gyereket minden szartól óvni kell mert bármibe belehalhat. Kezdve a 2 fokkal hidegebb környezettől, a nem kifőzött gyerekholmiig. Szerencsére már kezdenek eltünni a tévhitek. Nem kell a gyereknek izolációs szoba, hogy éljen. Sőt semilyen kitalált és mesterséges kütyüre sincs szüksége, hogy biztonságosan és nyugadtan éljen. Kezdve a cumin a cumisüvegen át egészen minden más szarig. Nem azt mondom, hogy a gyereket jurtában kell nevelni, de az is egy faszság amit ma modern gyermekgondozásnak hívnak(nagyrésze). A fiam születése napján reggel haza mentem a korházból pihenni, és csak délután mentem vissza. Mivel előtte a párom orvosi vizsgálaton volt, badta picit az őrzőbe. Oda mentem megnézni. Azt tudni kell, hogy a Szent István kórház úgy nevezett baba barát korház. Ahol lehet minden féle mesterséges dolgot kerülnek. A szüléstől kezdve, a gyermekgondozásig, mindig arra törekednek, hogy a legtermészetesebb legyen. PL. szüléskor nincs fájdalomcsillapító, gátrepesztés, beöntés. A következő jelenet játszódott le az örzőben. A gyerekgondozó kis pohárból itatja az egyik újszülöttet anyatejjel. Mire az egyik rokona valakinek hangosabban közli, hogy ilyenek a magyar kórházak, még cumisüvegre sincsen pénz. A gondozó nő csak mosolygott. Nem bazdmeg, nem. Azért van így mert a gyereknek nincs szüksége, hogy egy szaros gumit nyomj a szájába, és kb. 1-2 perc alatt rájön a 3-4 órás csecsemő, hogy hogy kell a pohárból nyelni a tejet. Nagyon eltudjuk felejteni, hogy érző ösztön lénynek születünk elsősorban, és nem valami feladatnak amit meg kell oldani.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák