Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz t_a_m_a_s #12239 üzenetére

    Szard le mi lesz :DDD
    Az állami szféra arról híres, hogy életszerű szituációk esetén leblokkolnak, roszabb esetben izomból akarják megoldani :(((

    Freddy76: Az oktatás úgy ahogy van gáz, persze nincs rajta mit csodálkozni, elég kontraszelektált, eleve a legritkább esetben megy tanárképzőre elhivatottságból valaki...
    De eg elhivatott tanárnak lehet csak igazán sz*r, amikor körülnéz kikkel dolgozik együtt :U

    j.bravo: Ezt pont te mondod? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Freddy76

    addikt

    válasz t_a_m_a_s #12239 üzenetére

    Nem tudom mi van ilyenkor. Amúgy sokan mondták, hogy szobatisztaságra nyáron lehet a gyereket nevelni. Az a baj, hogy ezek a mai pelenkák hiperszuperek, a gyerek abszolút nem csinál gondot abból, ha bemegy pisi/kaki.

    Mi tavaly júniusban, egy veszett kánikulai héten voltunk nyaralni. Julcsi a spéci fürdőbugyiját viselte (nem úszópelus, ez mosható, de ugyanúgy "zár", és mikor kijöttünk a medencéből, nem akarta a pelust felvenni. Rájött, hogy a marha melegben nem kényelmes. Kértünk a szállodában egy bilit, és amikor éreztük, hogy esetleg pisi lesz, ráültettük, ott játszottunk, meséltünk. Mikor belepisilt a bilibe, megdícsértük, együtt kiöntöttük a vécébe. És ez így ment. Szidást soha nem kapott, ha "baleset" volt, ellenben olyankor is ráültettük a bilire utólag, hogy ha még kell esetleg, oda menjen.

    Mivel kánikula volt, jobbára pucéran szaladgált, élvezte. A második napon volt egy erkélyre kakilás (de az nem probléma, felmosható), illetve a harmadik napon volt még kis bepisilés. Azóta semmi, nagy ritkán becsurgat picit, ha nagyon izgatott valamiért, és elfelejt szólni. Állítólag ez korai, a bölcsiben mondták, hogy a mai kétévesek jellemzően még nem szobatiszták.

    Szóval szerintem, ha addig nem megy, a nyarat várjátok meg, amikor tud a kis pöcsös pucéran szaladgálni.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • Real_Necro

    veterán

    válasz t_a_m_a_s #12239 üzenetére

    Pont ünnepekkor hallottam egy ezzel kapcsolatos esetet. Családnál gyerkőc még nem szobatiszta, de már mennie kellett. Pelust reggel ráadták, aztán nap végén ahogy hazaért. Nem egyszer nyakig sz@rosan. És így megy nap mint nap amíg rá nem szokik... Oviban nem teszik tisztába.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák