Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz Studi #56219 üzenetére

    Most ne hogy azt mondd, hogy a nikon nem jobb mint a canon? Vagy fordítva van, mit is beszélek... :DDD
    Tiszta sor, hogy azonos árszinten azonos kaliberű termékek vannak, az lenne csak a nagyon durva, ha ez nem így lenne az esetek túlnyomó többségében. :)
    Kivéve ugye a túlbrandelt termékek esetén van az, hogy drágább az azonos minőség -> pl.: alma, de sok ilyen gyártó van még a piacon.

    Nem annyira érzem pl a Nibirut nagyon alacsony kategóriás droidnak, de az se mai darab persze (1,7 GHz-es nyolcmagos MediaTek MT6592 processzort, 2 GB RAM)... de kár itt ezen diskurálni, van rá vagy 3-4 topik, ahol éjjel nappal úgy is ezen karatéznak. :) Én használom és majd az idő eldönti, hogy érdemes volt erre váltanom, vagy itt is ugyanúgy van szívás... és ugyanúgy van fekete leves. Xiaomi mi5 lett volna még ami érdekes lett volna, esetleg az alma árszinten felett az S7 edge... de azt nem tudtam lealkudni :DDD

    Fura a logikátlansága, amit mondasz, először nekem is fura volt az egész, de valamiért minél többet használom, annál több olyan dolog van benne, ami gyorsítja számomra a használatot. Keresés, mind levelezési alapfunkciók... de itt ugye megint az a kérdés, hogy droidon ki milyen appot használt erre...
    No de mindegy, tényleg mindenki használja azt, ami jobban beválik neki, nem volt célom alma hype... :)

    (#56223) zool1
    Ennyi! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák