Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Én régen az fps-eket toltam nagyon, de pár játék feltolult, idő hiányában... 2008-ban ott akartam hagyni a korábbi munkahelyemet, de úgy voltam vele, hogy megvárom az új nagyfőnököt, hogy addig se álljon le a főosztály (amit vezettem). Meglett az új főnök, én másnap elmentem nyaralni, de előtte szóltam neki, hogy szerintem tök alkalmatlan. Mire hazaértem, ki voltam rúgva, tehát a végeredmény az, amit akartam, csak kaptam végkielégítést is :DDD . Akkor vettem egy új videókártyát a gépbe, és amikor reggelente az asszony elment dolgozni, én leültem játszani. Kb. 1,5 hónap alatt végigtoltam a Half-Life 2-őt a két kiegészítővel, Splinter Cell Chaos Theory-t, Prince of Persia Two Thrones-t, GTA San Andreas-t, Mafia-t, CoD II-t, Medal of Honor Pacific Assault-ot; elővettem a Return to Castle Wolfenstein-t, a régebbi CoD-okat, és a Jedi Knight - Jedi Academy-t is. Majd a Far Cry-on annyira felb.sztam magam, hogy elkezdtem autózni, jött Colin McRae, Need for Speed Most Wanted - ez utóbbinak a végén újfent felb.sztam magam, azóta sem játszottam...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák