Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Balinov #42141 üzenetére

    Deal. Jöhet még segg és csöcs is (női kizárólag, 18-50ig, nekem fölötte már naftalinszagú)

    @aleister: Nem eszik olyan forrón a kását. Leszarom a gyerekeket (attól még imádom őket nagyon), úgyhogy ha az a téma jön elő akkor az jön elő, kussolok addig. Múltkor azért maradtam el majd' 1000 hsz-nyire mert simán csak nem érdekelt a fórum. Előfordul.
    Mindenki elviseli a másik szarát, aztán akkor örülünk egymásnak. Az meg, hogy Freddy csipog a testépítős téma miatt, mert ő pohos, az meg érthető a részéről.

    Amúgy részemről most majd fehérje és gyors ch kell turmixhoz, mert a Furkoo féle most fogy el (nem azért mert olyan sok volt, hanem mert nem ittam), plusz a ch-m is elfogyóban van. Viszont mostanában hálisten sok meló és vizsgaidőszak miatt nuku idő, főleg nem főzőcskézni, ezért diéta kuka. Majd május végén végzek a vizsgákkal és visszatérek a rendes kajára.
    Mega daily one-om még szerencsére van.
    Valami ízületvédő kéne még (régen cápaporc ment asszem, most van valami új trendi).
    Ja meg sok sok nyújtás. El is kezdek jógázni majd csak ezért ... és véletlenül sem a sok jóganacis kis egyetemista luvnyáért

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák