Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz aleister #2556 üzenetére

    Nem feltétlen alacsony az ár, egy Sigma 70-200 stabisért 260 az lehet sok és lehet kevés is, külföldről olcsóbb. Viszont felhívtam az eladót se szütyő se napellenző (ezeket árulják napellenző nélkül?) Megkérdeztem azt mondta hogy nem volt szüksége rá tehát mintha nem is lett volna neki napellenzője? Bolt árulja,vagyis bolton belül. Úgy ad rá 6 hónap garit (2010-ben adták ki ezt a szériát.) Csak nem tudom a sigma mikortól ad az objektívjeire 3 év garanciát. Ha pedig szürkeimportos akkor azt nem értem hogy miért pont fél év garit vállal rá a cég. A másik az 70-200 f/4 vr-es nikkor ami ugyanilyen. Ott se tokot se állványrögzítőt semmit sem ad hozzá. (Urambocsá ~330ezer forintos VR1-hez adnak állványrögzítőt napellenzőt tokot, ehhez meg semmit sem 295ért?) Utánaszámolva ugyanott vagyok, de a súlya miatt jól jönne ez a fix F/4-es. Ha bármiféle dolog kiderül hogy sántít úgysem veszem meg,az tuti. Egyenlőre még nem vagyok biztos benne hogy kéz alól való viszont úgy gondolom napellenző jár legalább a sigmához (az illető utánanézett hogy lehet rendelni.. bla bla, a lényeg az hogy vagy a 70-200 APO vagy az APO HSM napellenzője jó lehet hozzá amelyek árgépen megtalálhatók) Ennyit a korrektségről. Utána megkérdeztem hogy az árral mi a helyzet, arra azt mondta hogy nemrég tette fel és majd ha veszek mást is akkor lejjebb engedi :DDD ekkor majdnem volt szívem megkérdezni hogy ugye egy kiló kenyérre és egy kiló darált húsra gondolt e ;]

    (#2557) crey: úgyis rég hallottam már a nikon márkakereskedéses csaj "selymes" hangját. :DDD Elképzelhető hogy benézek majd valamelyik héten ha meglesz a pénz rá és elkövetem ezt a dolgot. :R

Új hozzászólás Aktív témák