Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    addikt

    válasz viharhozo #903 üzenetére

    Ez a bankroll menedzsment tényleg érdekes dolog...
    Viszont szerintem kevés embernek van 2k-ja pókerre, ha meg igen, nem nl20-on akarja nyomni majd...
    Ez a komfortzóna nekem is így van, pl.: tegnap nyomtam nl100-on mikor már kezdtem tilten lenni az nl25-ös bukók után. Beültem fél beülővel, ezt egy settel gyorsan fel is dupláztam, viszont utána a KK-mat kiblöffölte egy JJ AQvalami boardnál... Nos ha lett volna 10k-s bankrollom, akkor nyílván nem így történik az eset lejátszása. :)

    Nekem 2 ismerősöm is van, akik kb. ilyen 20-40 dollárból építették a rolljukat, és azóta is köszönik jól vannak... Tehát meg lehet csinálni, de akkor is inkább mikrón kell kezdeni, mint frerollon, ami inkább csak szórakozás. :) Persze a nagy többségnek ez nem jön össze, csak gondoltam illusztrálom a kisebb százalékot is. :)

  • concret_hp

    addikt

    válasz viharhozo #903 üzenetére

    az a baj, hogy Mo-n az ember úgy indul el, hogy freerollon nyer pár dolcsit, vagy esetleg valami kuponnal kap 10-20 (50) dolcsit és abból próbál építkezni. Kevesen csinálják azt hogy na most pókerezni fogok, betolok mondjuk 200$-t ami itthon egységben számolva kb. 40 000 aztán max elbukom.

    én speciel 95-100 dodónál tartok, NL10-en tolom 5dodóval ülök be. NL20-ra vagy 25-re kéne felmenni, de 4-500 dolcsi alatt szerintem nem biztonságos... legalábbis az alatt semmiképp nem érzem annak. NL10-en meg összenyerni 500 dodót az elég sok idő :U
    viszont ha már megvan 100 dodó akkor nem akarok befizetni még 100-200at. :U

    (persze egyszer beültem egy 6fős NL25 asztalra 12 dodóval, sikerült nyernem egy 20 dodós potot, egyből kiültem :U)

    [Szerkesztve]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák