Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz viharhozo #4664 üzenetére

    Az első lehet, hogy nem csinált akkora hülyeséget. Attól is függ, hogy te menyire voltál addig agresszív. Egy agresszív ellenfél ellen néha én is tartok top párral , ha még lyukas sorhúzóm is van, esetleg lestackelhetem, de könnyen lehet, hogy már most jobb vagyok nála. Főleg, ha sokszor eljátszod azt, amit a második partban bemutattál. Azaz emelés, cbet, ha adják, akkor törnön leállás. Mondjuk azért más a helyzet, mert ott kint van egy A, de lehet, hogy sokszor csinálod ezt.
    Bár ott meg 3beteltél, szóval a fene tudja. Mondjuk azért érdemes figyelni ezekre a preflop emelést adok, flopon csekk-call törnön oop emelés mintára, rendszerint set-et jelent.
    És innentől már inkább az a kérdés, hogy te miért mentél allin az AA-al. Ha blöffölt akkor még el tudja dobni, ha jobb nálad, akkor szívességet tettél neki. Főleg, hogy a 3betből eléggé biztosra veheti, hogy nincs drilled (azaz fullod).

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák