Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz viharhozo #2021 üzenetére

    Igen, tudom, nem játszottam meg jól. A flopon valóban sokkal jobb lett volna a cont bet, vagy potnyi bet. Bár ne becsüld le a kettes pár erejét. :) lehet nem dobta volna el.
    A tartás rossz, egyetértünk. Az előző parti amit írtam volt nagyon bennem, mikor tartottam. Ott azt éreztem (lehet rosszul), hogy pont a tartásom miatt bizonytalanodott el az ellenfél. Ugye, ha valaki emel preflop, te adod, aztán elsőként emelsz egy alacsony flopon potnyit, és ő csak tartja, az két dolgot jelenthet. Nincs semmije, de nem akarja bedobni, vagy nagyon erős lapja van, és leszarja, hogy mit csinálsz, nem fél tőled.
    Szóval ezért volt csak call, raise, vagy reraise helyett.
    Aztán ugye lejött az A-om, amire nagyot emeltem. Neki itt a lapjával be kellett volna dobnia, vagy nem? Esetleg túl nagyot emeltem, és azt hitte csak az ijesztő lapot játszom meg a semmivel? Mi lett volna a jobb? Hagyni, hogy hátha megint emel? Nem láttam rá sok esélyt, a tartásom miatt láthatta, hogy nem tud kiütni a potból. Persze kérdéses mit csináltam volna, ha folytatja a nagy emelést. Azt kellett volna feltételeznem, hogy erős lapja van, esetleg A-os két pár, vagy drill. Aztán be kellett volna dobnom, de valamiért meg voltam róla győződve, hogy egyik sincs nála.
    Na mindegy, elbasztam, tanultam belőle.

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák