Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz KaraDani #12236 üzenetére

    J9o a hajnali órákban 95-ös vpips ember ellen lap, aki már 7-8 BI-t bemákolt :)
    Maniacek passzív fishek ellen spekulatív lappal bemegyek, nehogy valaki más gyorsan lehúzza, és kiül. Ezeknek flop után tényleg stackért megy a harc. Úgyhogy leginkább ilyen helyzetben játszom meg így a J9o-ot. Mondjuk 7-8 BI esetén nem áll fenn ez a veszély :)

    De mondjuk azt a handet pont az ellenfelek egymás közötti játéka miatt hoztam fel, de kár volt. Gépelhetek itt oldalakat miatta :D

    Ebben a CS, passzív mezőnyben ha jön egy 3bet/insta allin, egyből hajítom a lapot. Vagy egy jó játékos rámjátszik, vagy lapot talált valamelyik fish. 3bet meg szinte nem is opció lap nélkül. Tegnap délután megnéztem Godmode 3 videóját zsinórban, este leültem játszani, és amíg el nem felejtettem az ott látottakat, addig buktam :)
    Nem azért, mert rosszakat mutatna, de ebben a teremben nl10-en nem megy.
    De azt észrevettem, hogy a játékosállomány 2 óránként hullámokban teljesen megváltozik időnként.

    Majd remélem hamarosan szintlépés jön, addigra már otthonosan mozgok HUD-ban is.
    Csak jó lenne előtte egy 10 körüli BB/100-at elérni, ami lehet, hogy csak a pfr növelésével jön el :) Meg még több pozíciós játékkal. Meg meg kéne érteni, hogy laphalott időszakban nem kell erőltetni, mert az is hullámokban jön, én meg nem veszem észre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák