Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz viharhozo #323 üzenetére

    Alacsonyak voltak a vakok, 20-40 , az elején volt nagyon a versenynek. Nekem volt olyan 1600~kb az induló, neki meg gyakorlatilag az induló mennyiségű zsetonja~1450-80.

    Az elején a pot 2/3ával nyitottam, szerintem a 200 lehet kicsit túlzó is volt, a helyes játék egy ilyen emelésre, a pot 2/3a esetleg 1 potnyi, összeg, én meg túlemeltem picit de ez nem nagy hiba, szerintem.
    A 2. hívásom tényleg alacsony volt egy picit de azzal vitatkoznék, hogy 500at kellett volna emelni,szerintem szintén a pot 2/3a elégnek kellet volna hogy legyen tehát olyan 400körül, , aki ezt már megadja az 500at is megadná, viszont ha adja az 500at gyakorlatilag biztos hogy megvert volna,-talán ennyire nem volt loser-, és így lehetett volna 100-150et spórolni, ha mégis jobb lapja van. Ugyanakor kináltam neki durván 1: 3hoz való oddsot, ez még akkor is meggondolandóvá tett volna a tartás ha flössre vár.
    Nem volt szükség meglátásom szerint túlemelni jelentősen a potot, elvégre top párom volt+13outom minimum, és abból hogy ő chekkolt ne feltételeztem nála nagy lapot, nyerőnek éreztem a handet.

    Igen az egy érdekes szitu lett volna, ha ő előttem hív mondjuk 200at, de ha megnézem hogy van 2 overcardom meg 4színem, akkor az kb 1 az 1 hez való ods.

Új hozzászólás Aktív témák